DnnForge - NewsArticles حداقل
13

جلسه سرپرست شبکه با پزشکان خانواده دردره شهر برگزار شد

جلسه سرپرست شبکه با پزشکان خانواده دردره شهر برگزار شد

این جلسه باحضور سرپرست شبکه بهداشت ودرمان ،کارشناس مسئول گسترش شبکه،روابط عمومی شبکه،پزشکان خانواده شهرستان ،مراقبین سلامت مراکز و برخی کارشناسان مرکز بهداشت درسالن کنفرانس شبکه بهداشت برگزار گردید.

در این جلسه ایرج ایدی کارشناس مسئول گسترش شبکه ضمن خیرمقدم به حضار بیان کرد: طرح تحول سلامت اداری در شهرستان دره شهر در حال اجراست و همه ماباید تلاش کنیم که این طرح به نحو احسن ادامه داشته باشد.

وی در خصوص طرح تحول سلامت اداری ،برنامه رابطین سلامت وتوجیه برنامه مراکزجامع سلامت به طور کامل مطالبی را ارائه داد .

وی ادامه داد: نام مراکز بهداشتی درمانی به مراکز جامع سلامت تغییر یافته است وباید همه ما با آموزش به مردم این موضوع را اطلاع رسانی کنیم.

در ادامه دکتر ایوب بالاوندی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان دره شهر بیان کرد: برنامه پزشک خانواده یک امر بسیار مهم است که باید در ارائه خدمات بهداشتی درمانی ،تلاش بیشتری صورت گیرد.

وی با اشاره به حضور پزشکان خانواده در مراکزگفت: به اندازه کافی ازوجود پزشک خانواده و ماما بهره مند هستیم که این می تواند در ارتقاء شاخصهای بهداشتی کمک کننده باشد .

وی در خصوص مشکلات برنامه پزشک خانواده گفت: در هر سیستمی مشکلاتی وجودد دارد ولی همه ما باید باهمکاری و تعامل و در هرشرایطی خدمات بهداشتی درمانی را به مردم ارائه دهیم چرا که رضایت مندی مردم برای ما بسیار مهم است.

وی افزود: مرکز بیتوته پزشکان با هزینه های انجام شده  اماده شده است و این مرکز در اختیار پزشکان قرار گرفته است.

دکتر بالاوندی درخصوص ورود و خروج پرسنل گفت: نظم و انظباط اداری در هر سیستمی باید رعایت شود که پرسنل، در این خصوص باید دقت بیشتری داشته باشند و در ورود و خروج ها منظم باشند و هرگونه مرخصی با مسئولین مراکز هماهنگ شود.

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان دره شهر در خصوص برنامه دهگردشی در مراکز گفت: در برنامه دهگردشی همه نیروها ی مربوطه ،حضور داشته باشند و دارو یار نیزشرکت فعال داشته باشد و به طور دقیق این برنامه اجراشود .

وی درخصوص تکریم ارباب رجوع گفت: احترام به ارباب رجوع امری بسیار مهم و ضروری است و ماباید در اسرع وقت کارارباب رجوع را انجام دهیم و آموزشهای لازم را به آنها  جهت سهولت در کارآنان،ارائه دهیم.

وی خاطر نشان کرد: طرح سامانه سیب باید به طور کامل در مراکز جامع سلامت  اجراشود و پزشکان نیز در این خصوص به صورت کامل و دقیق خدمات ارائه شده  را ثبت کنند.

درپایان بین اعضاء حاضر درجلسه به طور مفصل بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مشکلات برنامه پزشک خانواده بررسی شد.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (112)
کد خبر: 12185
  • جلسه سرپرست شبکه با پزشکان خانواده دردره شهر برگزار شد
  • جلسه سرپرست شبکه با پزشکان خانواده دردره شهر برگزار شد
جستجو