DnnForge - NewsArticles حداقل
24

جلسه مسئولین شبکه بهداشت با دهیاران و شوراهادر در ه شهر برگزار گردید

جلسه مسئولین شبکه بهداشت با دهیاران و شوراهادر در ه شهر برگزار گردید

 

جلسه ای در خصوص برنامه  طرح پزشک خانواده، باحضور معاون بهداشتی شبکه،کارشناس مسئول گسترش شبکه،بخشدار مرکزی ،روابط عمومی شبکه و دهیاران در بخشداری دره شهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای عباس نادری بخشدار مرکزی ضمن خیر مقدم به حضار بیان کرد: پرسنل زحمتکش شبکه بهداشت در خصوص اجرای برنامه پزشک خانواده تلاش زیادی را انجام داده اند و خدماتی را که به مردم ارائه داده اند قابل تقدیر است

وی گفت: شوراهای و دهیاران در روستاها آماده هرگونه همکاری با شبکه بهداشت و درمان ،در خصوص بهتر اجرا شدن طرح پزشک خانواده می باشند و در این راه تمام سعی و تلاش  خودرا بکار خواهند گرفت.

در ادامه ایرج ایدی کارشناس مسئول گسترش ضمن تشریح برنامه طرح پزشک خانواده و بیمه روستایی افزود: از سال 1384 تاکنون این برنامه اجرا شده است ور خدمات فراوانی به مردم این شهرستان ارائه شده است

وی گفت:از همه دهیاران عزیز تقاضا دارم که همچون گذشته در برنامه پزشک خانواده مشارکت داشته باشند و به مردم منطقه خود آموزشهای لازم را ارائه دهند و اطلاع رسانی به جمعیتهای تحت پوشش خود را انجام دهند.

در ادمه عنایت اله اسدی معاون بهداشتی شبکه بهداشت نیز ضمن تشکر از زحمات بخشدار مرکزی و دهیاران  به سوالات حاضرین در خصوص مسائل و مشکلات بهداشتی  جمعیتهای تحت پوشش ،پاسخ داد.


متن خبر

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (93)
کد خبر: 11715
  • جلسه مسئولین شبکه بهداشت با دهیاران و شوراهادر در ه شهر برگزار گردید
جستجو